Puchar znowu dla prezesa

Puchar znowu dla prezesa - Zdjęcie główne

Uczestniczyło w nim 12 zawodników grających systemem każdy z każdym. Już po raz kolejny puchar ufundowany przez prezesa Wiesława Świcę zdobył on sam. Tuż za nim uplasował się Dawid Fabisiak, który zdobył tylko o jeden punkt mniej niż zwycięzca. Trzeci był Zenon Fabiś, a kolejne miejsca zajęli: Jerzy Pietrasik (13), Włodzimierz Herczak (12), Edmund Łopiński (12), Karol Kuliński (9), Bogusław Woźniak (8), Bartosz Świca (6), Zygmunt Dobosz (6), Marek Ligęza (6) i Ryszard Cierniewski (5).(wb)

Warcabiści z osiedli administrowanych przez Krotoszyńską Spółdzielnię Mieszkaniową upamiętnili niepodległości tradycyjnym turniejem warcabowym.Uczestniczyło w nim 12 zawodników grających systemem każdy z każdym. Już po raz kolejny puchar ufundowany przez prezesa Wiesława Świcę zdobył on sam. Tuż za nim uplasował się Dawid Fabisiak, który zdobył tylko o jeden punkt mniej niż zwycięzca. Trzeci był Zenon Fabiś, a kolejne miejsca zajęli: Jerzy Pietrasik (13), Włodzimierz Herczak (12), Edmund Łopiński (12), Karol Kuliński (9), Bogusław Woźniak (8), Bartosz Świca (6), Zygmunt Dobosz (6), Marek Ligęza (6) i Ryszard Cierniewski (5).(wb)