Autor:

Reprezentacja Ceramika na jubileuszowej olimpiadzie - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Sport

Wśród 158 zawodników z 52 klubów była dwunastoosobowa reprezentacja Ceramika. Najlepiej spośród niej spisał się Krystian Górny (63 kg) zostając wicemistrzem. Na najniższym stopniu podium stanęli: Rafał Bochyński (50) i Dawid Setecki (76). Na piątych lokatach rywalizację zakończyli: Bartosz Kryjom (58), Miłosz Setecki (76) i Filip Brylewski (100). Dziewiątą pozycję zajął Dominik Fabiś (50). Dziesiąte miejsca wywalczyli Filip Woźnica (46) i Tobiasz Woszczyński (76), jedenastą ??Dariusz Chołodecki (58). Dwunaste miejsce zajął Maksymilian Fabiś (46), a piętnasty był Mateusz Kowalski (58). Tak dobre wyniki indywidualne zaowocowały triumfem w klasyfikacji drużynowej (48 pkt.), przed LKS Mazowszem Teresin (47) i AKS Białogard (32). W klasyfikacji województw najlepsze było wielkopolskie (109 pkt.), przed mazowieckim (88) i lubelskim (85). Sklasyfikowano 13 województw. (wb

Finał XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu wolnym rozegrano w Brzegu Dolnym.Wśród 158 zawodników z 52 klubów była dwunastoosobowa reprezentacja Ceramika. Najlepiej spośród niej spisał się Krystian Górny (63 kg) zostając wicemistrzem. Na najniższym stopniu podium stanęli: Rafał Bochyński (50) i Dawid Setecki (76). Na piątych lokatach rywalizację zakończyli: Bartosz Kryjom (58), Miłosz Setecki (76) i Filip Brylewski (100). Dziewiątą pozycję zajął Dominik Fabiś (50). Dziesiąte miejsca wywalczyli Filip Woźnica (46) i Tobiasz Woszczyński (76), jedenastą – Dariusz Chołodecki (58). Dwunaste miejsce zajął Maksymilian Fabiś (46), a piętnasty był Mateusz Kowalski (58). Tak dobre wyniki indywidualne zaowocowały triumfem w klasyfikacji drużynowej (48 pkt.), przed LKS Mazowszem Teresin (47) i AKS Białogard (32). W klasyfikacji województw najlepsze było wielkopolskie (109 pkt.), przed mazowieckim (88) i lubelskim (85). Sklasyfikowano 13 województw. (wb