Uczcili pamięć działacza sportu

Uczcili pamięć działacza sportu - Zdjęcie główne

60 osób wzięło udział w mistrzostwach gminy Kobylin w tenisie stołowym im. Andrzeja Lesińskiego. Tym samym uczczono pamięć wieloletniego działacza sportowego promującego tenis stołowy w Wielkopolsce. W kategorii chłopców ze szkół podstawowych zwyciężyli Szymon Krystek, Kacper Waszyński i Eryk Łuszczak, a wśród dziewczynek na podium stanęły Klaudia Wachowiak, Olga Mądroń i Julia Dymarska. W klasyfikacji gimnazjalnej chłopców najwyższe noty otrzymali Tobiasz Matysiak, Konrad Bruder i Grzegorz Kończak, a wśród dziewczyn najlepsze były Marta Wosiek, Julia Szyrner i Marta Nowak. W grupie uczniów szkół ponadgimnazjalnych najwyższe miejsce zajął Tobiasz Matysiak, a tuż za nim uplasowali się Bartosz Kostrzewa i Mikołaj Kostrzewa. W kategorii rocznika 1993 i niżej zwyciężył Ryszard Bruder. Drugie miejsce zajął Mateusz Jarus, a trzecie Rodosław Waściński. (mar)