Udany start biegaczy Krotosza

Udany start biegaczy Krotosza  - Zdjęcie główne

Młodzi zawodnicy KS Krotosz zajęli wysokie lokaty podczas XVI Biegu Mikołajczykowskiego w Dobrzycy.

W klasach szóstych, na dystansie 800 metrów, zwyciężył Wiktor Jankowski. Wśród najmłodszych gimnazjalistek, na dystansie 1000 metrów, druga była Wioletta Drygas. W roczniku o rok starszym, ale na tym dystansie, tą samą pozycję zajęła Julia Mikołajczyk.

Piąta była Dominika Zasieczna, a ósma Zuzanna Raś. W gronie drugoklasowych gimnazjalistów, na 1200 metrów, na średnim stopniu podium stanął Kamil Frąckowiak. W grupie najstarszej gimnazjów – siódmą lokatę zajęła Marta Pługowska (1000 m), a trzecią Jakub Sęk (1200 m). Również 1200 m mieli do pokonania reprezentanci szkół ponadgimnazjalnych (rocznik 1999). Tutaj drugi był Bartosz Majchszak, a trzeci Bartłomiej Kazowski.