Udany start karateków Nippona

Udany start karateków Nippona - Zdjęcie główne

W?Prudniku z?okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odbył się międzynarodowy turniej karate „Puchar Gór Opawskich”. Wystartowało w?nim 201 zawodników z?15 klubów z?czterech krajów: Czech, Słowacji, Ukrainy i?oczywiście Polski. Udanie zaprezentowała się reprezentacja ASW Nippon Krotoszyn zdobywając cztery medale. Maja Dolata wywalczyła złoto w?kata indywidualnym dziewcząt do lat 8 oraz brąz w?kumite indywidualnym dziewcząt (+30 kg). Filip Mosz zdobył srebro w?kumite chłopców 14-15 lat (+63kg). Julia Mosz wywalczyła brąz w?kumite indywidualnym dziewcząt 14-15 lat (+54kg). Dobry występ zaliczyli również: Patryk Matysiak –?5 miejsce w?kata indywidualnym do lat 10 i?Anna Chlebowska –?5 miejsce –?kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat +36kg.