VI Kolejka krotoszyńskiej halówki

VI Kolejka krotoszyńskiej halówki - Zdjęcie główne

Meczem dnia, podczas VI kolejki krotoszyńskiej halówki okrzyknięto starcie dwóch odwiecznych rywali - A Seree Tee z K.O. Mecz ten był bardzo wyrównany. Ani jedna ani druga drużyna nie chciała oddać zwycięstwa. Spotkanie zakończyło się remisem 5:5 i podziałem punktów. Sporo emocji dostarczył też mecz Sipy Team, która w tej fazie rozgrywek nie zdobyła jeszcze punktów, z aktualnym mistrzem Krotoszyna – czyli drużyną Profal Błonie Team. Zawodnicy „Sipy” dzielnie walczyli z mistrzami, a na 3 minuty przed końcem utrzymywał się wynik 8-8. Ostatecznie jednak końcówka należała do drużyny Błoni, która wygrała 10-8.

W kolejnym meczu naprzeciwko siebie stanęły Intermarche oraz Magic Krotoszyn. Spotkanie zakończyło się wygraną 7-2 dla Intermarche. W następnym spotkaniu VI kolejki o cenne 3 punkty walczyła ostatnio dobrze grająca drużyna Bez Nazwy z zespołem Jędrzej Paczków 90-ta minuta. Początkowo rywalizacja była wyrównana, ale z minuty na minutę rosła przewaga drużyny Bez Nazwy, która zwyciężyła 10-5. Dobrze spisał się Daniel Baran.

Ponadto Tornado zmierzyło się z MTV Rozdrażew, które tym razem zainkasowało cenne 3 punkty, wygrywając 10-4. Natomiast drużyna Żubrów pokonała Samych Swoich, choć zwycięzcom od początku spotkania brakowało celności, a zawodnicy nie potrafili stworzonych sytuacji wykorzystać efektywnie strzelając bramki. Na dwie minuty przed końcem przegrywali 4-3. Wszystko jednak zmieniło się jak w kalejdoskopie, kiedy na placu gry pojawiła się trójka ofensywnych zawodników. W ostatniej minucie bramkę na wyrównanie strzelił Maciej Kwieciński. Na 7 sekund przed końcem po dwójkowej akcji je Macieja Kwiecińskiego oraz Pawła Frąckowiaka. Żubry strzeliły zwycięskiego gola. Mecz zakończył się wynikiem 5-4.

(mak)Wyniki Spotkań: Sipa Team – Profal Błonie Team 8-10Intermarche – Magic Krotoszyn 7-2A Seree Tee – K.O 5:5Bez Nazwy – Jędrzej Paczków 90-ta minuta 10-5Tornado – MTV Rozdrażew 4-10Żubry – Sami Swoi 5-4