Wygrana i porażka siatkarskich młodzików Piasta

Autor:

Wygrana i porażka siatkarskich młodzików Piasta  - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Sport

Siatkarscy młodzicy Piasta byli gospodarzami kolejnego turnieju. Na inaugurację pokonali Jokera Piła 2:0 (25:21, 25:16). W drugim meczu pilan, również bez straty seta, pokonał Kangur Nowy Tomyśl (22:25, 22:25).

Krotoszynianie spotkanie z Kangurem rozpoczęli od prowadzenia 3:1, ale po chwili było 3:6 i o czas poprosił Tomasz Horyza. Dało to efekt. Wkrótce na tablicy pojawił się remis 10:10. Ale cóż z tego skoro po kilku następnych akcjach rywale nie tylko odzyskali przewagę (11:14, 13:16), to jeszcze ją powiększyli (14:21).

W końcówce gospodarze nieco odrobili stratę (19:23), ale była ona zbyt duża by mogli nawiązać walkę i ostatecznie ulegli 21:25. Scenariusz drugiej partii był podobny. Krotoszynianie prowadzili w niej 10:6, by po kilku minutach remisować 11:11, a następnie przegrywać 12:15, 14:18, 16:21 i w efekcie 20:25 i w całym meczu 0:2.