Wygrana i porażka tenisistów Krotosza

Wygrana i porażka tenisistów Krotosza  - Zdjęcie główne

Trzecioligowi tenisiści stołowi Krotosza wygrali na wyjeździe z UKS Daniszyn 7:3. Losy tego spotkania zostały przesądzone już po pierwszej serii singli i deblach, kiedy to krotoszanie prowadzili 6:0. Trzeba jednak dodać, że aż połowa z tych pojedynków kończyła się dopiero po pięciu setach. W drugiej części meczu gospodarze nieco się jednak zmobilizowali. Dla naszego zespołu komplet 2,5 pkt. zdobył Mateusz Jarus, a po 1,5 – Bartosz Elias, Sławomir Grzelski i Ryszard Bruder. Początek następnego meczu rozgrywanego w Ostrzeszowie z miejscowym UKS Piast, również był obiecujący, gdyż obaj krotoszanie wygrali pierwsze gry pojedyncze. Później było jednak znacznie trudniej. Gospodarze nie tylko szybko doprowadzili do remisu, ale zwyciężając także w obu deblach, sami wyszli na dwupunktowe prowadzenie. Następne single zakończyły się połowicznym sukcesem, ale szansa przynajmniej na remis istniała. Oba ostatnie pojedynki rozstrzygnęli jednak na swoją korzyść miejscowi wygrywając całe spotkanie 7:3. Dla krotoszan po 1 pkt. zdobyli Elias, Bruder i Jarus. (wb)