Zawodnicy rozdrażewskiego Orkana trzeci w Memoriale im. Mieczysława Ogonowskiego - Zdjęcie główne

Łącznie w sportowej imprezie uczestniczyło 6 zespołów, które podzielono na dwie grupy. Mecze rozegrano w systemie 2 x 15 minut. W grupie A najlepszy był miejscowy SPR Bór, pokonując Barycz Milicz 14:10 i TV Rehau (Niemcy) 19:14. Drugie miejsce zajęli Niemcy, zwyciężając miliczan 15:12. Reprezentanci Rozdrażewa zagrali w grupie B. Pierwszą pozycję zajął tu wrocławski Śląsk, zwyciężając Orkana Rozdrażew 15:10 i MKS Wartę Pyzdry 19:14. Po najbardziej zaciętym i wyrównanym meczu tej fazy zespół z powiatu krotoszyńskiego wygrał z Wartą 12:11. Niezwykle emocjonujący był również finał w regulaminowym czasie zakończony remisem 12:12. Zgodnie z regulaminem zarządzono więc dogrywkę, ale i ona nie przyniosła rozstrzygnięcia. Konieczne były więc decydujące rzuty karne, w których lepsi byli miejscowi. Na najniższym stopniu podium stanęli rozdrażewianie, pokonując sąsiadów zza Odry 17:14. Piąta lokata dla Warty, która wygrała z Baryczą 15:11. (wb)

Seniorzy z Orkan Rozdrażew wystartowali w VIII Memoriale im. Mieczysława Ogonowskiego w piłce ręcznej w Obornikach Śląskich.Łącznie w sportowej imprezie uczestniczyło 6 zespołów, które podzielono na dwie grupy. Mecze rozegrano w systemie 2 x 15 minut. W grupie A najlepszy był miejscowy SPR Bór, pokonując Barycz Milicz 14:10 i TV Rehau (Niemcy) 19:14. Drugie miejsce zajęli Niemcy, zwyciężając miliczan 15:12. Reprezentanci Rozdrażewa zagrali w grupie B. Pierwszą pozycję zajął tu wrocławski Śląsk, zwyciężając Orkana Rozdrażew 15:10 i MKS Wartę Pyzdry 19:14. Po najbardziej zaciętym i wyrównanym meczu tej fazy zespół z powiatu krotoszyńskiego wygrał z Wartą 12:11. Niezwykle emocjonujący był również finał w regulaminowym czasie zakończony remisem 12:12. Zgodnie z regulaminem zarządzono więc dogrywkę, ale i ona nie przyniosła rozstrzygnięcia. Konieczne były więc decydujące rzuty karne, w których lepsi byli miejscowi. Na najniższym stopniu podium stanęli rozdrażewianie, pokonując sąsiadów zza Odry 17:14. Piąta lokata dla Warty, która wygrała z Baryczą 15:11. (wb)