reklama

Powiat krotoszyński. Policjanci zatrzymali do kontroli 909 kierowców

Opublikowano:
Autor:

Powiat krotoszyński. Policjanci zatrzymali do kontroli 909 kierowców - Zdjęcie główne

Powiat krotoszyński. Policjanci zatrzymali do kontroli 909 kierowców

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WiadomościDziś na drogach powiatu krotoszyńskiego prowadzona była policyjna akcja "Trzeźwy Poranek". Jej celem było wyeliminowanie z ruchu kierowców, którzy wsiadają za kółko będąc pod wpływem alkoholu.
reklama

Krotoszyńscy policjanci od samego rana zatrzymywali kierowców jeżdżących po drogach powiatu krotoszyńskiego i sprawdzali ich stan trzeźwości. Wszystko w ramach akcji "Trzeźwy Poranek". W sumie przebadano 909 osób. Niestety, wśród nich znalazła się jedna osoba, które zdecydowanie nie powinna wsiadać dziś za kółko. 

1 kierowca był w stanie nietrzeźwości - mówi Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji. 

Funkcjonariusze zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu krotoszyńskiego kierującego samochodem marki Fiat. Okazało się, że mężczyzna ma w swoim organizmie 0,66 promila alkoholu. Teraz będzie tłumaczył się przed sądem. 

Działania te są głównie ukierunkowane na eliminowanie z ruchu kierujących na „podwójnym gazie”, dlatego będą one sukcesywnie powtarzane na drogach naszego powiatu. Każdy kierujący musi mieć świadomość, że może w każdej chwili, nawet wtedy kiedy nie ma działań "Trzeźwość", zostać zatrzymany do kontroli stanu trzeźwości - podkreśla Piotr Szczepaniak. 

reklama

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo